TOP10 kingiideed

TOP10 kingiideed

Kindlasti murravad paljud juba ammu pead, mida kinkida lähedastele jõuludeks. Ja nii mõnelgi on kindlasti kingid juba riidekapi taganurgas õiget aega ootamas… Neile, kel siiski veel head ideed tulnud ei ole, sooviksime abiks olla ja teha väikese spikkeri, mis võiks kingikotti oodatud olla.

 1. Talveküla piletid – Talveküla piletid sobivad kingiks nii suurele kui väikesele. Miks mitte tulla koos perega ja veeta mõnus ja aktiivne päev Talvekülas. Kaugemalt tulijatele võiks pakkuda huvi ka meie mõnusates glämpingutes ööbimine, mis teeks selle peatuse eriti eriliseks.
  Pileteid ja lisainfot on võimalik uurida siit www.talvekula.ee
 2. Lauamängud – lauamängud on tegemas comebacki ja pakuvad mitmekülgset meelelahutust tervele perele ja on ideaalne võimalus veeta koos kvaliteetaega. Väga hea lauamängude valik on www.braingames.ee, kus konsultant teeb pakkumise just vastavalt teie soovidele.
 3. Fotosessioon perega – mis võiks olla parem mälestus kui fotosessioon kogu perele. Olgu see pildistamine vabas õhus või stuudios, ilusad pildid on kvaliteetne kingitus igal juhul. Fotograafe on palju ja häid, meie soovitame aga Liina Laurikainen Photography.
  Kui soovid kihvti pildiseeriat siis meie Fotopäkka Mari teeb sinust ja sinu perest pildid ka Talvekülas!
 4. Raamatupoe kinkekaart – Raamat on alati hea kingitus. Raske on aga teada 100% on sõbra või sugulase eelistusi. Seega on kindel valik kinkida kinkekaart, et kingisaaja võiks teha valiku vastavalt oma eelistustele. Miks mitte võtta kinkekaart www.rahvaraamat.ee
 5. Kino- või teatripiletid – Jällegi kindlaim variant kinkida kinkekaart, et saaja saaks oma soovi järgi valiku teha. Nt www.apollo.ee või www.piletilevi.ee
 6. Ühine meisterdamine – Miks mitte meisterdada perega koos kohvitassid või keraamiline kauss. Loov Energia Keraamikastuudio ootab kõiki külla.
 7. Matk looduses – meisterda kaasa võileivad ja pane termosesse kuum tee ja sea sammud loodusesse. Miks mitte ette võtta mõni matkarada või rabakülastus – ka talvisel ajal ootab teid külla nt Elistvere loomapark, looduse ilu saab nautida ka nt Endla rabas.
 8. Lemmikajakirja tellimus – mis võiks olla parem kui lemmiku ajakirja 6 kuu või 12 kuu tellimus, mis tekitaks saajale suurt rõõmu. Selleks võib olla käsitöö-, remondi-, investeerimis- või sisustusajakiri. Lastele on sobilik näiteks Täheke.
 9. Kes on soojade sokkide ja kinnaste fänn ootab oma kingikotti kindlasti vahvaid mustrilisi või pitsilisi käsitööna valminud sokke-kindaid. Toeta kohalikke tegijaid ja soeta midagi ajatut!
 10. Kui ikka üldse ideid ei ole, mida lähedasele kinkida, võib seda otse küsida. Miks mitte perekeskis teha nimekiri igaühe soovidest ja tõmmata kingisoov näiteks loosiga?

Ka meie Jõuluvanale meeldivad kingitused!

Eriti ootab ta jõulu- ja aastavahetusega seotud raamatuid ja ehteid, mida kõik saaksid Talvekülas nautida! Anna teada, kas saaksid meie Jõuluvanale väikese kingituse teha?